Strony Internetowe, Sklepy i inne aplikacje - zapytaj o wycenę dla siebie! Projektowanie stron internetowych na silnikach takich jak WordPress oraz na naszych rozwiązaniach. Oferujemy także dostarczanie grafik 3D, ikonek czy pojektów ulotek, plakatów, wizytówek i innych.

Polub nas!
Odkryj nas!

Szkolenia

Prowadzimy również zdalne szkolenia!

Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę, zapraszamy do zapoznania się z naszymi szkoleniami, które przeprowadzane są przez trenerów posiadających praktyczne doświadczenie. Szkolenia odbywają się całkowicie zdalnie, wystarczy dostęp do komputera.

Nasze szkolenia to nie tylko teoria, ale przede wszystkim praktyka, dzięki której będziesz mógł/mogła lepiej zrozumieć dany problem. Szkolenie prowadzone jest tak, aby najpierw przedstawić dany problem, a później z pomocą prowadzącego zrobić ćwiczenia praktyczne.

Dlaczego my?

W internecie jest wiele kursów, które często są nagrane i dają suchą teorię. My dzięki praktycznemu podejściu będziemy mogli poprowadzić Cię za rękę krok po kroku przez każdy przedstawiony punkt szkolenia. Jeśli czegoś nie zrozumiesz, nie bój się zapytać, po to tu jesteśmy!

Kontakt

Siekierki Wielkie, ul. Tulecka 8

pn.-pt. 10:00-21:00

(+48) 733 999 488